Wrzesień 2014

Dyskoteka integracyjna

25 września w naszym gimnazjum odbyła się( pierwsza w tym roku szkolnym) dyskoteka, na której swoje święto obchodzili wszyscy zebrani chłopcy.

Specjalnie dla nich został zorganizowany konkurs, w którym zwyciężył Błażej Górniak ( w nagrodę otrzymał piłkę), drugie miejsce zajął Damian Potkański,a trzecie Oskar Łopaciński (chłopcy również otrzymali nagrody).

Wszyscy zebrani bawili się znakomicie i już nie mogą doczekać się następnej dyskoteki (tym razem "otrzęsinowej" )

Mistrzostwa powiatu w biegach sztafetowych - wrzesień 2014

W dniu 25 września 2014 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Biegach Sztafetowych.

Zawody rozegrane zostały na bardzo urozmaiconym i trudnym technicznie terenie leśnym w Przedczu. Nasze Gimnazjum wystawiło do tych zawodów drużyny dziewcząt i chłopców.

Obie nasze drużyny wywalczyły w swoich biegach miejsca na podium. Chłopcy z Rysin zajęli drugie miejsce, a dziewczęta ukończyły swój bieg na trzecim miejscu.

Sprzątanie Świata 2014

„Sprzątanie Świata - Polska" jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World wywodzącego się z Australii. W ruchu tym uczestniczy blisko 40 milionów wolontariuszy z ponad czterdziestu krajów na całym świecie. .

Celem tegorocznej kampanii było zwrócenie uwagi na osobisty wpływ każdego z nas na środowisko.

W piątek (19 września) do tej akcji dołączyliśmy również my.

Turniej Orlika o puchar premiera Donalda Tuska

16 września 2014r. w Kłodawie miał miejsce Turniej Orlika o puchar Donalda Tuska.

Turniej organizowany był dla dzieci w wieku 12-13 lat. W turnieju wzięło udział sześć drużyn, w tym uczennice i uczniowie szkoły podstawowej w Bierzwiennej.

Walka była zacięta. Nasi uczniowie w meczu o trzecie miejsce walczyli do końca, jednakże w ostatnich sekundach przeciwnikom udało się wbić gola, wynikiem czego przypadło nam czwarte miejsce.