Rozpoczęcie roku szkolnego

Zakończenie rozwoju strony zsrysiny.pl

W związku z wdrożeniem reformy edukacji z dniem 31 sierpnia 2017 r. strona internetowa Zespołu Szkół w Rysinach Kolonii nie będzie dalej rozwijana.

Informacje i artykuły dotyczące oddziałów gimnazjalnych w Rysinach Kolonii będą umieszczane na nowej stronie Szkoły Podstawowej w Bierzwiennej pod adresem: spbierzwienna.pl

Kopia strony Zespołu Szkół w Rysinach zostanie umieszczona na subdomenie strony spbierzwienna.pl po wygaśnięciu domeny zsrysiny.pl w sierpniu 2018r.

Rozpoczęcie roku szkolnego w Rysinach

Dyrektor Zespołu Szkół w Rysinach p.Sylwester Jóźwiak

Uczniowie Gimnazjum w Rysinach powrócili po wakacyjnej przerwie do swojej szkoły.

Pierwszy dzień nowego roku szkolnego 2016/2017 już za nami. Dzisiaj był tylko uroczysty apel i spotkanie w klasach z wychowawcami, koleżankami i kolegami. Od jutra zaczynamy już normalne lekcje - książki, zeszyty i "ścieżka zdrowia" na rozgrzewkę.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Rok szkolny 2015/2016 został rozpoczęty uroczystym apelem, który otworzył Dyrektor Szkoły pan Sylwester Jóźwiak witając wszystkich gości, uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz pracowników obsługi szkoły.

Szczególnie serdecznie witamy w naszych murach najmłodsze dzieci, które w tym roku rozpoczną swoją przygodę z nauką oraz dzieci, które dołączyły do nas i będą realizować obowiązek szkolny w szkole podstawowej w Bierzwiennej Długiej.