Szkoła podstawowa

Wyróżnienie w rejonowym konkursie plastycznym

Uczennica klasy drugiej Natalia Rosiak wzięła udział w rejonowym konkursie plastycznym zorganizowanym pod patronatem p. senator Margarety Budner. Konkurs odbywał się pod hasłem "Moja Mała Ojczyzna", a Natalia zdobyła w nim wyróżnienie. Pani senator osobiście wręczyła nagrodę naszej Natalii i zaprosiła ją do udziału w wycieczce do Warszawy.
Serdecznie gratulujemy wyróżnienia!

Konkurs Poezji Patriotycznej - etap szkolny i gminny

23 maja w Świetlicy Wiejskiej w Bierzwiennej Długiej odbył się etap szkolny Konkursu Polskiej Poezji Patriotycznej. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-VI. Podczas recytacji utworów komisja konkursowa oceniała uczniów w dwóch grupach wiekowych:
1. klasy I-III,
2. klasy IV-VI.
W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zajęła Marta Gostkowska, drugie Michalina Michalak i trzecie Natalia Rosiak.
W kategorii klas IV-Vi pierwsze miejsce zajął Jakub Kaźmirowski, drugie Beata Potkańska i trzecie Oliwia Szymańska.

Gminny Przegląd Artystyczny Szkół w Kłodawie

1 czerwca 2017 r. na placu 3 Maja w Kłodawie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Z tej okazji przygotowano dla dzieci wiele atrakcji. Jedną z nich był Gminny Przegląd Artystyczny Szkół z terenu naszej gminy. Na scenie, jako jedyne przedstawicielki szkół wiejskich z terenu gminy Kłodawa, zaprezentowały się nasze uczennice klasy drugiej- Wiktoria Sieradzka i Marta Gostkowska.

Konkurs wiedzy o Św. Janie Pawle II

18 maja już po raz kolejny Szkoła Podstawowa w Lubońku była organizatorem Gminnego Konkursu o Świętym Janie Pawle II. Uczniowie klas I-III brali udział w konkursie plastycznym, natomiast uczniowie klas IV-VI w konkursie wiedzy. Naszą Szkołę w konkursie plastycznym reprezentowały uczennice klasy II : Natalia Rosiak, Michalina Michalak Marta Gostkowska. W konkursie wiedzy startowały uczennice klasy V : Maria Kubiak, Elżbieta Dębska i Beata Potkańska.

Konkurs Pięknego Czytania

W dniu 17 maja 2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Bierzwiennej Długiej wzięli udział XIII Gminnym Konkursie Pięknego Czytania. Tegoroczny konkurs odbył się pod hasłem "Czytanie to też sztuka". Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż wyniku przeprowadzonego konkursu nasza uczennica Wiktoria Sieradzka z klasy II uzyskała II drugie miejsce, a uczennica klasy III Martyna Wawrzyniak uzyskała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Strony